İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BAŞKAN ALTINOK’TAN DENİZ DÜNYASI’NDA 3D SİNEMALI SÖMESTİR HEDİYESİ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok sömestir boyunca 5-8 ,9-12 yaş grubu öğrenciler için ücretsiz 3d sinema gösterimi yapacaklarının müjdesini verdi. Altınok, “Pandemi sürecinde eğitimlerini uzaktan sürdüren öğrencilerimize yarıyıl hediyesi olarak Deniz Dünyamızda sinema keyfi sunacağız. Sosyal mesafe ve hijyen koşullarını sağlayarak salonumuzda 6 farklı sinema gösterimi yapacağız.” dedi.


5-8 ,9-12 YAŞ GRUBU ÖĞRENCİLER KATILACAK
Keçiören Belediyesi Deniz Dünyası’nda bulunan sinema salonu öğrencilerin sömestirde keyifli vakit geçirmesi için hazırlandı. Yarıyıl tatili boyunca 5-8 ve 9-12 yaş grubu öğrenciler için düzenlenecek olan Deniz Dünyası Sinema Etkinliği 6 farklı filme ev sahipliği yapacak.


E-BAŞVURU İLE RANDEVU ALINACAK
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ise 3d sinema keyfine ortak olmak isteyen öğrencilerin e-başvuru formunu doldurması gerektiğini hatırlatarak şu bilgileri verdi:


“Sinema gösterimimize katılmak isteyen öğrencilerimiz https://www.kecioren.bel.tr/deniz_dunyasi_sinema_etkinligi-53.html linkinden başvuru formunu doldurarak randevularını alacaklar. Formda öğrencilerimizin kimlik bilgilerini ve hangi filme gitmek istediklerini seçmelerini isteyeceğiz. Bu seçimleri neticesinde katılım sağlayacakları filmin seans saatini belirleyerek kendilerini haberdar edeceğiz. Salona girişte HES Kodu sorgulaması yaparak sadece çocuklarımızın giriş yapmasını sağlayacağız. Her seansta sosyal mesafe kuralını uygulamak için Sinema salonumuza 20 kişi alacağız.”


6 FİLM GÖSTERİMİ YAPILACAK
Deniz Dünyası Sinema Salonunda sömestr boyunca; Çılgın Hırsız 3, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı, Gulliver’in Gezileri, Kayıp Balık Nemo, Lego Batman, Leylekler isimli sinema filmlerinin gösterimi yapılacak.