İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

REZFREE ” Organik Sıvı Gübre “OZGAN YAPI PEYZAJ LTD.STİ ” REZFREE TARIM ÜRÜNLERİ GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ “

ABD’nin Texas eyaletinde kurulmuş olan, Texas Biotechnology Inc. Şirketinin bir iştiraki olarak 2015 yılında faaliyete gecen OZGAN YAPI PEYZAJ LTD.STİ isimli şirketimiz, Ankara Esenboğa mevkiinde, yıllık 720.000 lt. kapasiteli tesisinde yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına yönelik olarak, Houston’daki laboratuvarlarımızda geliştirdiğimiz RezFree markalı sıvı organik gübrenin üretimini yapmaktadır. Sıvı organik gübre/biostimulant pazarına inovatif bir ürün olarak giren RezFree, içerdiği enzim, aminoasit ve oligosakkaritlerden oluşan formülüyle, özellikle toprak ve bitki bünyesindeki kimyasal kalıntıları temizleme, toprak Ph’sini düzenleme ve verim artısı sağlamasıyla sektörde bir ilki başarmıştır.

Yurtiçinde sektöre yeni giren bir ürün olarak ticari faaliyetlerimizi ilk etapta, urun tanıtımı açısından önemli görülen önder çiftçilerle, kurumsal üretici firmalarla, üniversite ve çeşitli üretici birlikleriyle açık alan ve seralarda yapılan uygulama ve denemelerle sürdürdük. Bu çalışmalar sonucunda pazarda pay sahibi olmaya başlayarak TARIM KREDİ KOOPERATİFİ ve PANKOBİRLİK’in yaklaşık 40 bayisinde satış başlattık.

Yurtdışında ise basta ABD olmak üzere, Canada, Almanya, Hollanda, Ispanya, Israil, Cezayir, Panama, Şili, Guney Afrika Cumhuriyeti, Zambia, Mozambik, Madagaskar, Zimbabve, Bostvana, Kongo ve Kırgızistan’da münhasır distribütörlük anlaşmaları imzalayarak satış faaliyetlerine başlamış bulunmaktayız.

OZGAN YAPI PEYZAJ LTD.STİ ; Türkiye, Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan, Moğolistan, Rusya, Ukrayna, Lübnan, Irak, Dubai, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan DİSTRİBÜTÖRÜDÜR.

Yorumlar kapatıldı.